#2302 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Ovaal schuitvormig model voorzien van ajour opengewerkte zijkant en parelrand versieringen. Nederland, 's-Gravenhage, Chr. J.P. de Ruiter, 1913, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, D - gebruikssporen. 105 gram, 835/1000. Afm. L 14.8 cm, B 9.5 cm, H 6.5 cm. Geschatte opbrengst: € 55 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt