#2301 | Broodmand zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met deels opengewerkte florale decoraties van bloemen en palmbladeren. Nederland, Zutphen, B.W. van Eldik, 1947, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, M. inscriptie: 1897-19 Augustus-1947 H. ten Cate Hzm. & Co.N.V. - gebruikssporen. 448 gram, 835/1000. Afm. L 33.3 cm, B 25 cm, H 6 cm. Geschatte opbrengst: € 225 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt