#2300 | (2) delige set pastilleschaaltjes zilver.

Kavel onverkocht
Voorzien van gedreven versieringen, deels opengewerkt. Verenigd Koninkrijk, Sheffield, James Dixon & Sons Ltd, 1911, keurtekens: Leeuw, kroon, meesterteken, t - gebruikssporen en deukjes. 53 gram, 925/1000. Afm. L 12 cm, B 8.5 cm, H 2.5 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 70.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt