#2299 | Soezenmand zilver.

Kavel verkocht
Ovaal model voorzien van opengewerkte zijkant en opgesoldeerde parelranden. Nederland, Schoonhoven, C.F. Wewer, 1928, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, S - gebruikssporen. 146 gram, 835/1000. Afm. L 20.5 cm, B 13.8 cm, H 5.5 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt