#2298 | Soezenmand zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van druivenbladeren en -trossen, deels opengewerkt. Egypte, 20e / 21e eeuw, keurtekens: Onbekende keuren. inscriptie: To Amb. Sjoerd Leenstra ambassador of the Netherlands to Egypt etc. 292 gram, 800/1000. Afm. L 22.5 cm, B 22.5 cm, H 4 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 275.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt