#2297 | Bonbon hengselmand zilver.

Kavel verkocht
Rechthoekig model voorzien van gegraveerde florale versieringen, gemonteerd hengsel en bolpoten. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 20e eeuw, keurtekens: ZII, meesterteken. 144 gram, 835/1000. Afm. L 13.3 cm, B 10.4 cm, H 11 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt