#2296 | Bonbonschaal op voet zilver.

Kavel verkocht
Model op voet voorzien van gedraaide, gelobde vorm. Italië, Padova, Bruno e Cesare Zaramella, 20e eeuw, keurtekens: Land /stads / meesterteken, 925, Z. 214 gram, 925/1000. Afm. H 11.5 cm, Diam 17.5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt