#2295 | Kurkentrekker zilver.

Kavel verkocht
Fraai gevormd model voorzien van geribde huls en meegegoten voetje waarmee de kurkentrekker rechtop kan staan. Nederland, 19e eeuw, keurtekens: I-waarborgkeur - gebruikssporen. 56 gram, 835/1000. Afm. L 9.3 cm, B 4.9 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt