#2283 | Lepelvaasje zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd model voorzien van opgesoldeerde parelrand. Nederland, Utrecht, C.LJ. Begeer, 1907, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, x - lichte gebruikssporen en deukjes. 112 gram, 835/1000. Afm. H 8.8 cm, Diam 6.1 cm. Geschatte opbrengst: € 55 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt