#2284 | Drinkbeker zilver.

Kavel verkocht
Strak model, rijkelijk gedecoreerd met gegraveerde bandversiering en leeg cartouche. Frankrijk, Parijs, Alphonse Debain, Eind 19e / Begin 20e eeuw, keurtekens: Minerva 1, meesterteken - lichte gebruikssporen. 77 gram, 950/1000. Afm. H 8 cm, Diam 6.6 cm. Geschatte opbrengst: € 45 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt