#2285 | Drinkbeker zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd model voorzien van gegraveerde florale versieringen en leeg cartouche. Frankrijk, Parijs, Henri Gabert, Eind 19e eeuw, keurtekens: Minerva 1, meesterteken - lichte gebruikssporen en deukjes. 105 gram, 950/1000. Afm. H 8.3 cm, Diam 6.6 cm. Geschatte opbrengst: € 55 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt