#2286 | (6) delige set onderzetters zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd met gelobde rand. Italië, Alessandria, A. Cesa, 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken, landkeur, 800 - gebruikssporen. 337 gram, 800/1000. Afm. Diam 11 cm. Geschatte opbrengst: € 175 - € 300.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt