#2287 | Flessenbak zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met filetranden. Nederland, Zaandam, W.S. & A.S. Vet & Zonen, 1927, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, R - gebruikssporen en deukjes. 104 gram, 835/1000. Afm. Diam 15.5 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt