#2288 | Flessenbak zilver.

Kavel verkocht
Fraai gevormd model met gelobde randen en en gedreven versieringen. Portugal, Porto, J.Rosas & Ca, 20e eeuw, keurtekens: Landkeur, stadskeur, meesterteken - gebruikssporen. 150 gram, 835/1000. Afm. H 3.8 cm, Diam 17.5 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt