#2289 | Drinkbeker zilver.

Kavel verkocht
Strak uitgevoerd model voorzien van gegraveerde bloemenranden. België, 1831-1868, keurtekens: Belastingkeur, 800 keur (1831-1868), onbekend meesterteken - gebruikssporen. 68 gram, 800/1000. Afm. H 7.7 cm, Diam 7.2 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt