#2290 | Flessenbak zilver.

Kavel verkocht
Hoog model op voet voorzien van "Amsterdamse school" gehamerde en gedreven decoraties. begin 20e eeuw, keurtekens: ZII - gebruikssporen. 172 gram, 835/1000. Afm. H 7.3 cm, Diam 10 cm. Geschatte opbrengst: € 90 - € 160.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt