#2291 | Flessenbak zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met ajour zijrand, met opgesoldeerde parelrand. Nederland, Haarlem, A. Presburg, 1920, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, K - gebruikssporen en deukjes. 101 gram, 835/1000. Afm. H 3,1 cm, Diam 11,5 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt