#2292 | Waterkan zilver.

Kavel verkocht
Fraai groot model voorzien van gelobde vorm en gedreven florale versieringsrand en opgesoldeerd handvat. Mexico, Mexico City, Maciel silver factory, 20e eeuw, keurtekens: Meesterteken, Sterling 925, made in Mexico - gebruikssporen. 1047 gram, 925/1000. Afm. B 21.5 cm, H 28 cm. Geschatte opbrengst: € 550 - € 900.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt