#2281 | (2) delig lot "Christofle zilver" / verzilverd.

Kavel verkocht
Bestaande uit een strak uitgevoerde zilveren beker en een verzilverde servetring met daarop een patroon van kinderspeelgoed. Frankrijk, Parijs, Christofle, 20e eeuw, keurtekens: Minerva 1, meesterteken, sterling, Christofle. 143 gram, 950/1000. Geschatte opbrengst: € 70 - € 125.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt