#2280 | Medicijnschuit zilver.

Kavel verkocht
Gebold model met schenktuit en voorzien van vergulding. Rusland, St.Petersburg, Aleksandr Ilbich Yashinov, begin 19e eeuw, keurtekens: 84, stadskeur, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 65 gram, 84 Zolotniki 875/1000. Afm. L 10 cm, B 5.5 cm, H 5 cm. Geschatte opbrengst: € 50 - € 125.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt