#2279 | Cocktail shaker zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met facetversiering. 20e eeuw, keurtekens: 900, onbekend meesterteken, ZII - deukje. 548 gram, 835/1000. Afm. H 23.5 cm. Geschatte opbrengst: € 275 - € 500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt