#2315 | (2) delige set bonbonmandjes zilver.

Kavel verkocht
Gedreven, deels opengewerkt model met opgesoldeerde poten. Verenigd Koninkrijk, Birmingham, Marks & Cohen (Walter Henry Marks & Samuel Tobias Cohen), 1902, keurtekens: Leeuw, anker, meesterteken, C. 146 gram, 925/1000. Afm. L 16.5 cm, B 10.2 cm, H 4.5 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt