#2316 | Druivenschaal op voet zilver.

Kavel verkocht
Fraai gelobd model op voet voorzien van ajourrand. Verenigd Koninkrijk, Sheffield, 1902, keurtekens: Leeuw, kroon, k, onduidelijk meesterteken. 366 gram, 925/1000. Afm. H 13 cm, Diam 21.5 cm. Geschatte opbrengst: € 120 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt