#2317 | Sierschaal zilver.

Kavel verkocht
Gebold model voorzien van gedreven traditionele versieringsrand. Mexico/ Peru ?, 20e eeuw, keurtekens: 925, onbekend meesterteken, Z. 342 gram, 925/1000. Afm. H 8.5 cm, Diam 17.5 cm. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt