#2319 | Druivenschaal zilver.

Kavel onverkocht
Gehamerd, gelobd model voorzien van accoladerand. Duitsland, Esslingen, F.W. Quist, begin 20e eeuw, keurtekens: Maan, kroon, 835, meesterteken, juwelierskeur - lichte gebruikssporen. 214 gram, 835/1000. Afm. H 4.5 cm, Diam 21.6 cm. Geschatte opbrengst: € 120 - € 200.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt