#2320 | Broodmand zilver.

Kavel verkocht
Fraai groot model met opengewerkte zijdes en opgesoldeerde parelrand. Nederland, Utrecht, Kempen Begeer & Vos, 1922, keurtekens: Leeuw met sleutel, Minerva, meesterteken, M - gebruikssporen. 461 gram, 835/1000. Afm. L 31.5 cm, B 20.8 cm, H 10 cm. Geschatte opbrengst: € 250 - € 450.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt