#2321 | Fruitschaal zilver.

Kavel verkocht
Gelobd model voorzien van gehamerde decoratie en opgesoldeerde poten. Duitsland, Darmstadt, E.L. Vietor, 1890-1910, keurtekens: Maan , kroon, meesterteken, 830S - gebruikssporen en deukjes. 427 gram, 835/1000. Afm. H 5.7 cm, Diam 25.5 cm. Geschatte opbrengst: € 230 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt