#2322 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Schuitvormig model voorzien van opengewerkte zijdes en meegegoten parelranden. Nederland, 's-Gravenhage, Hendrik Poelman (v/h Arnoldus van der Beek), 1903, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, T. inscriptie: 9 Februari 1894-1919. 111 gram, 835/1000. Afm. L 15 cm, B 7.7 cm, H 5.8 cm. Geschatte opbrengst: € 60 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt