#2277 | Tastevin zilver.

Kavel verkocht
In traditionele uitvoering. Nederland, Schoonhoven, H. Hooijkaas, 1954, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, T. inscriptie: M. Cohn`s Wijnhandel N.V. Schiedam 1904-1954 - gebruikssporen. 52 gram, 835/1000. Afm. L 10.5 cm, Diam 8 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt