#2276 | (5) delige condimentset zilver.

Kavel verkocht
Fraai uitgevoerd met geguillocheerde patronen. Staand op 3 klauwpoten en met vergulding aan binnenzijde. 19e / 20e eeuw, keurtekens: 800M, Z - Scharnier los. 157 gram, 800/1000. Geschatte opbrengst: € 100 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt