#2275 | Druivenschaar zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van 2 gestileerde sirenes. 20e eeuw, keurtekens: onleesbare keuren, ZII - gebruikssporen. 57 gram, 835/1000. Afm. L 12.5 cm, B 5.8 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 75.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt