#2274 | Tafelschuiver zilver.

Kavel onverkocht
Fraai gedecoreerd met gegraveerde biedermeier versieringen. Nederland, 1870, keurtekens: Leeuw, Minerva, onduidelijk meesterteken, I - gebruikssporen. 160 gram, 835/1000. Afm. L 19.5 cm, B 17 cm, H 3 cm. Geschatte opbrengst: € 85 - € 160.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt