#2273 | (2) delig peper- & zoutstel zilver.

Kavel onverkocht
Buikvormig model op voet voorzien van ajour strooidop. Verenigd Koninkrijk, Sheffield, Atkin Brothers, 1926, keurtekens: Leeuw, Kroon, meesterteken, I - gebruikssporen en deukjes. 104 gram, 925/1000. Afm. H 8 cm. Geschatte opbrengst: € 65 - € 120.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt