#2272 | Eierdopjes met standaard zilver.

Kavel verkocht
Vierkante eierdopjesstandaard met gestileerde kolomversieringen en klauwpoten. De 4 eierdopjes op voet met filetrand versiering. Verenigd Koninkrijk, Londen, Rebecca Emes & Edward Barnard I, 1808-1827, keurtekens: Leeuw, panterkop, meesterteken, enkele onleesbare keuren - gebruikssporen en deukjes. 373 gram, 925/1000. Afm. H 17.5 cm. Geschatte opbrengst: € 160 - € 350.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt