#2271 | (2) delig peper- & zoutstel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met traditionele Dragestil versieringen. Noorwegen, Bergen, Magnus Aase, 1876-1953, keurtekens: N, 830S, meesterteken, NM, 847 - gebruikssporen. 32 gram, 835/1000. Afm. H 6 cm. Geschatte opbrengst: € 25 - € 75.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt