#2270 | Druivenschaar zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model, voorzien van decoratie van druiventrossen en -ranken. Nederland, Haarlem, Zaanlandse Zilversmederij, 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, zwaardje - lichte gebruikssporen. 61 gram, 835/1000. Afm. L 15 cm, B 5.3 cm. Geschatte opbrengst: € 35 - € 75.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt