#2269 | Druivenschaar zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model met decoratie van druiventrossen en -ranken. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1966, keurtekens: Leeuw, Minerva, meesterteken, g - lichte gebruikssporen. 53 gram, 835/1000. Afm. L 11 cm, B 6.8 cm. Geschatte opbrengst: € 30 - € 75.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt