#2268 | (6) delige set messenleggers zilver.

Kavel onverkocht
Groot model voorzien van gegoten Jugendstil decoraties. België, Brussel, Wolfers Frères, begin 20e eeuw, keurtekens: A800, meesterteken. 225 gram, 800/1000. Afm. L 9 cm, H 5 cm. Geschatte opbrengst: € 125 - € 225.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt