#4926 | Marcel Dyf (Parijs 1899 - 1985 Bois d'Arcy, Fr.), Pioenen en Irissen in een vaas.

Beschikbaar
Gesigneerd (rechtsonder), olieverf op doek, en geannoteerd met titel, genummerd '2529' en garantie door Art Brussche, Antwerpen, en nogmaals genummerd op het spieraam. Afm. L: 25 cm, B: 20 cm. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1500.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt