#4927 | Marcel Dyf (Parijs 1899 - 1985 Bois d'Arcy, Fr.), Een stilleven van witte rozen en margrietjes in een vaas. .

Beschikbaar
Gesigneerd (rechtsonder), en genummerd '2532' (op het spieraam), olieverf op doek. Afm. L: 25 cm, B: 20 cm. Geschatte opbrengst: € 1000 - € 1500.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt