#3231 | Georges Lenfant voor Tabbah 18K geelgouden schakelcollier met lapis lazuli, bloedkoraal en chrysopraas.

Kavel verkocht
Elke schakel is bezet met twee edelstenen en 90 graden om en om gezet in een oranje-groen-blauw patroon. Met onzichtbaar bakslot met veiligheidspal. Dikte collier Ø 1 cm. Bezet met 96 cabochon geslepen edelstenen, waaronder lapis lazuli, bloedkoraal en chrysophraas (Ø tussen de 3 en 3.50 mm). In goede conditie. Keurtekens: 750 Frans waarborgkeur adelaarskop en meesterteken George Lenfant, gesigneerd Maison Tabbah Beiroet, Libanon. LxB: 44 x 1.5 cm (kan mogelijk iets kleiner vallen wegens materiaaldikte). Gewicht: 174.69 gram. Georges & Jacques Lenfant Georges Lenfant (1872 – 1935) vestigt zich in de jaren tien van de vorige eeuw in de wijk rondom de illustere Place Vendôme in Parijs en groeit samen met zijn zoon Jacques uit tot de onbetwiste meesters van het collier en het kettingwerk. In 1909 registreert Georges zijn meestermerk dat zijn zoon later integraal overneemt. Jacques (1904 – 1994) past zelfs niet de initialen aan van het meesterteken. Hij begint als 11-jarig jongetje in het bedrijf van zijn vader. George Lenfant realiseert tot 1931 sieraden voor Gérard Sandoz en maakt ook ontwerpen voor Lacloche Frères. Het bedrijf Georges Lenfant neemt in 1960 het beroemde Huis Verger Frères over die bekend stonden om de perfecte uitvoering van hun creaties. Ze werken onder andere voor Cartier en zijn de voornaamste leverancier van La Place Vendôme. In 1998 wordt het bedrijf overgenomen door Atelier Bouder (Benjamin Leneman).
Catalogi
Catalogus oktober 2023 (zilver, juwelen, diamanten, horloges)
29-08-2023
Catalogus oktober 2023 (munten, penningen, bankbiljetten)
29-08-2023
Exclusieve brochure oktober 2023
29-08-2023
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Bieden vanaf

4 september 2023

Live veilingdagen
  • Munten - deel 1 woensdag 4 oktober, aanvang zitting: 10:00
  • Munten - deel 2 donderdag 5 oktober, aanvang zitting: 10:00
  • Bankbiljetten vrijdag 6 oktober, aanvang zitting: 10:00
  • Zilver dinsdag 10 oktober, aanvang zitting: 10:00
  • Juwelen woensdag 11 oktober, aanvang zitting: 10:00
  • Diamanten donderdag 12 oktober, aanvang zitting 14:00
  • Horloges donderdag 12 oktober, aansluitend op de diamanten
Kijkdagen

Het bekijken van de veilingobjecten kan zonder afspraak op de volgende kijkdagen:

Munten & bankbiljetten

  • Maandag 2 oktober 10:00 - 16:00 (laatste inloop 15:30)
  • Dinsdag 3 oktober 10:00 - 16:00 (laatste inloop 15:30)

Zilver, juwelen, horloges & diamanten

  • Zaterdag 7 oktober 10:00 - 16:00 (laatste inloop 15:30)
  • Maandag 9 oktober 10:00 - 16:00 (laatste inloop 15:30)

Tijdens de veiling op 4, 5, 6 en 10, 11, 12 oktober kunt u kijken naar de objecten tot 100 kavels voor afslag.

Afhaaldagen

Het afhalen van gekochte goederen kan uitsluitend op afspraak. U kunt een afspraak maken via het klantportaal. Klik hiervoor op de link in de email die u ontvangen heeft m.b.t. afhandeling en betaling. Doorloop de stappen en kies een afhaalmoment. Vervolgens ontvangt u een afhaalbevestiging per mail. U kunt de goederen afhalen in Klaaswaal op het volgende adres: Industrieweg 24, 3286 BW Klaaswaal.

  • Zaterdag 7 oktober (alleen munten en bankbiljetten)
  • Maandag 9 oktober (alleen munten en bankbiljetten)
  • Dinsdag 10 t/m vrijdag 13 oktober (alle categorieën)
  • Zaterdag 14 oktober (alle categorieën) - extra afhaaldag!
  • Maandag 16 t/m vrijdag 20 oktober (alle categoriën)
Catalogi
29-08-2023
29-08-2023
29-08-2023
Bieden vanaf

4 september 2023

Live veilingdagen
Kijkdagen

Munten & bankbiljetten

Afhaaldagen