#3241 | Groentelepel en juslepel zilver.

Kavel onverkocht
Strak uitgevoerde modellen voorzien van meegegoten parelrandversiering. Nederland, Sneek / Voorschoten, Johannes Henricus Schijfsma / J.M. van Kempen & Zonen, 1909 / 1898, keurtekens: leeuw, Minerva, meestertekens, Z, O - lichte gebruikssporen. 196 gram, 835/1000. Afm. L 25.3 en 16.4 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt