#3242 | 2-delige set pasteischeppen zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in empire-stijl. Duitsland, Düsseldorf, Franz Bahner, begin 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, 800, maan, kroon, juwelierskeur: L. Nagel. Inscriptie: B 4. 5. 13. - lichte gebruikssporen. 170 gram, 800/1000. Afm. L 22,9 cm, B 6,4 cm.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt