#723 | Kandelaars (2), Vincenz Czokally, Wenen ca. 1875, zilver

Een prachtige set kandelaars, uitgevoerd met decoratieve randen, waaronder knerrenranden, palmetranden en kabelranden. De stam is bovenaan voorzien van vier vrouwenhoofden met een lauwerkrans en eindigt onderaan in de voeten van deze figuren. Daartussen zijn bloemelementen aangebracht. Wenen, Oostenrijk-Hongarije, Vincenz Czokally, ca. 1875. Keurtekens: Dianahoofd 3A, meesterteken (VC), juwelierskeur Bachruch. Gewicht: 1256,3 gram, 800/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 31.5 x 14 cm.
Kandelaars (2)

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Kandelaars (2)