#722 | Epergne / tafelstuk, Collingwood & Son, Chester 1920, zilver

Elegant tafelstuk, ofwel epergne, voorzien van drie trompetvormige vazen en een gevuld basement. Chester, Verenigd Koninkrijk, Collingwood & Son, 1920. Keurtekens: leeuw, stadskeur Chester, meesterteken, jaarletter U. Paar kleine deukjes. Gewicht: 269 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 20.5 x 22 x 7 cm.
Epergne / tafelstuk

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Epergne / tafelstuk