#721 | Broodmand, Gerritsen & van Kempen, Zeist 1953, zilver

Een zeer fraaie broodmand, uitgevoerd met een hoge zijde met opengewerkte details van bloementakken. De bovenrand is verstevigd uitgevoerd. Zeer elegant en afwijkend uitgevoerd model. Zeist, Nederland, Gerritsen & van Kempen, 1953. Keurtekens: staande leeuw I, Minerva, meesterteken, jaarletter S. Gewicht: 598,8 gram, 925/1000. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 11.5 x 33.5 x 19.5 cm.
Broodmand

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Broodmand