#720 | No Reserve - Brijlepel / potagielepel, Hendrik Boshart, Middelburg 1773, zilver

Een strak uitgevoerde 18e-eeuwse brijlepel / potagielepel, uitgevoerd met een gegraveerd gekroond wapenschild met twee eenhoorns aan weerszijde (mogelijk het wapen van de familie Westpalm van Hoorn). Middelburg, Nederland, Hendrik Boshart, 1773. Keurtekens: stadskeur (gekroonde dubbele adelaar) met jaarletter K, meesterteken (HB aaneen). Gewicht: 240,7 gram, 934/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 7.2 x 38.5 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Brijlepel / potagielepel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Brijlepel / potagielepel