#724 | Fruit- / druivenschaal, Pieter Pieterse, Amsterdam 1852, zilver

Prachtig model op voet, uitgevoerd met verfijnde knerrenranden. Kwalitatief hoog uitgevoerd model in 1e gehalte zilver. Amsterdam, Nederland, zilversmid Pieter Pieterse, essayeur Jan Berend Schöne junior, 1852. Keurtekens: staande leeuw 1, Minerva, meesterteken (PP onder anker), essayeurskeur (S1), jaarletter S. Gewicht: 415,9 gram, 934/1000. Afmetingen (hoogte x diameter): 11.3 x 19 cm.
Fruit- / druivenschaal

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Fruit- / druivenschaal